SUPER SATURDAY #10

100€ kredit (Vyhrala Gabriela Bódiová)  

VIP vstup 1+1 na SS#11 vyhráva: Ján Rusnák (žrebovanie nájdete na InstaGrame v InstaStories)

OFICIÁLNE VYJADRENIE ORGANIZÁTOROV (Ivanka a Vratko):

V prvom rade sa chceme poďakovať za skvelú účasť na všetkých hodinách. Za nové zážitky a nové skúsenosti. Čo sa týka tejto akcie šli sme do mierneho risku. Deň konania akcie bol predom určený a to spoločnosťou Les Mills, ktorá chcela v jeden deň otvoriť choreografiu BODYATTACK #100. Teda s dátumom sme nevedeli pohnúť, skúšali sme v prvom rade vybaviť nejakú halu, ktorá je v Košiciach. No našim požiadavkám, kapacite a kvalite, ktorú chceme a potrebujeme, veľa hál nevyhovuje, keďže všetky Košické haly sú vo veľmi zlom technickom stave. Rozhodli sme sa, že to nás neodradí, skúsime to inak. Začali sme hľadať hotel, bolo ich viac, no priestorovo najväčší bol hotel, v ktorom sa konala akcia SS#10.  Bohužiaľ, keď sme tam stáli nevedeli sme, že dnu nebudú stíhať klímy a vonku zas budeme mrznúť. V tom čase, keď sme tam boli priestory rezervovať, bolo na marec celkom slnečné počasie a teplo, čiže nás to vtedy ani nenapadlo. Za čo sa ospravedlňujeme a uvedomujeme si to.

Šatne a sprchy - ajaaaaj, toto je večný problém na každej jednej akcii, ktorú organizujeme. My dopredu dávame vedieť pomocou emailu a dopredu všetkých informujeme vždy o tom, či priestory majú svoje sprchy a šatne, alebo nie. Obaja (Ja a Vratko) sme boli na veľkých eventoch v Berlíne či Amsterdame. Nikde sa nerieši šatňa a už vôbec nie sprcha. Pretože primárne ideme na akciu cvičiť, nie sprchovať sa.Všade vo svete je to proste tak, že prídete na akciu, prezlečiete sa niekde na záchode, alebo v priestoroch, ktoré sú umelo vytvorené tak, ako tomu bolo aj počas akcie SS10 a idete cvičiť. My sme si vedomí toho, že komfort aký je na prevádzkach NEONKA nikdy ne žiadnom evente nedosiahneme, a ani sa o to nepokúšame, preto o tom vopred upozorňujeme. Nevieme vytvoriť top šatne a sprchy pre mužov a ženy bohužiaľ. Ani v Angels Aréne, ani v Steel Aréne.

Naším prvotným cieľom vždy bolo dať dokopy čo najviac ľudí s jedným cieľom a jednou myšlienkou. Poriadne si zacvičiť a užiť si to od začiatku až do konca. Videli sme to v zahraničí a chceli sme to priniesť na Slovensko, aby sme si to všetci mohli užiť bez toho, aby sme vyhodili majland za cestu, ubytovanie a vstupné.

Častokrát naše akcie porovnávate s behmi...po meste, po letisku, po ulici (tam už vonkoncom niesú sprchy ani šatne)....a často riešite aj ceny, či darčeky v cene vstupenky. No naše náklady spojené s organizáciou našich akcií su neporovnateľne vyššie ako náklady s organizáciou nejakého behu. Vstupné je ale naopak častokrát o polovicu lacnejšie ako u behov a preto nás mrzí aj to, že naša snaha urobiť niečo výnimočné pre našich klientov nieje vždy ocenená, tak ako si zaslúži....Cena je teda nami nastavovaná tak aby pokryla aspoň časť nákladov, ktoré máme, ostatné sa financuje z našich vlastných zdrojov a dobrovoľne. Lebo my to robíme s láskou a pre ľudí a preto, že nás to baví a chceme aj my zmenu, zmenu priestoru kde cvičíme, zmenu atmosféry, z našich hál za niečo veľké a energické...a milujeme tie chvíle a okamihy! :)

Ešte raz chceme poďakovať všetkým, nie len za ich účasť ale aj aktivitu pri vyplňovaní dotazníka. Veľmi si vaše názory ceníme a budeme pracovať na zlepšovaní.  

Ďalšia akcia bude oveľa lepšia! Lebo to je o nás o ľuďoch :) Bude taká akú si ju sami urobíme, plná super zážitkov, lebo to je cieľ, zacvičiť si a zabaviť sa :)

Taktiež ďakujeme celému tímu, ktorý nám s láskou pomohol organizovať celý tento event - Ďakujeme ti NEONKA!

Vidíme sa na ďalšej pripravovanej akcii - SUPER SATURDAY #11
Ďakujeme za skvelú účasť.


Oficiálne aftermovie z akcie na našom YouTube.
Pozrite si FOTKY na našom Google Drive kanáli. Pozrite si tiež všetky FOTKY, ktoré sme nafotili v stánku FOTOFUNPartneri podujatia: 

www.hireklama.sk

www.maximark.sk

www.videopreteba.sk

www.mccarter.sk

www.fotofun.sk

www.hotel-centrum.sk

www.bvmusic.sk

...keď chcem vypnúť, ZAPNEM!