SPEEDFITNESS®

1. Hodina zdarma

Registrácia

Maximálne efektívne cvičenie, ktoré šetrí kĺby. Špička vo svete fitness.

Rezervácie emailom na kosice@neonka.sk, na recepcii v OC CASSOVIA, alebo na t.č.: 0910795421


Čo je Speedfitness?


So Speedfitnessom šetríte čas – len 25 minút / 1 tréning

Oproti bežným fitness centrám je cvičenie s technológiou EMS omnoho efektívnejšie a to nie len na výsledky po cvičení, ale aj na čas. Zapojením všetkých svalov počas cvikov sa skracuje doba potrebná na 1 tréning.

... 25 minút zahrňuje:

 20 + 5 minútový speedfitness tréning pod vedením certifikovaného osobného trénera 

Pri speedfitness nie sú potrebné žiadne záťažové pomôcky ako napr. činky, záťaž Vám na sval vytvorí impulz. Pri našich tréningoch využívame iba stabilizačné pomôcky alebo pomôcky na aeróbne cvičenie.     

Ako začať?

Prístroj na cvičenie SPEEDFITNESS je navrhnutý tak, aby si každý klient podľa vlastného pocitu určoval záťaž, preto každý klient cvičí si sám určuje záťaž, preto je tento typ tréningu vhodný ako pre úplných začiatočníkov tak aj pre profi športovcov.

Pre koho je to vhodné?

SPEEDFITNESS tréning je vhodný pre mužov aj ženy, pre tých, ktorí nemajú čas tráviť dlhé hodiny v posilňovni no chcú vyzerať príťažlivo a cítiť sa skvele.

Tréningy v Neónke sú vytvárané tak, aby boli zábavné a hlavne efektívne.


Kombinovanie a odporúčaná frekvencia:

Odporúčame tréning SPEEDFITNESS trénovať aspoň 3x do týždňa. Je to osobný tréning pri ktorom sa v miestnosti nahádza len Váš osobný tréner! 

SPEEDFITNESS

Vaše úspechy

Nicoleta

Neonka je proste láska na celý život, na všetkých hodinách vládne priateľská a uvoľnená atmosféra. Aj keď nevládzeš,tak vládzeš, pretože inštruktor ti nedovolí vzdať sa. :) Odporúčam každému, kto to ešte nevyskúšal šup do Neonky!

Sylvia

Neónka pre mňa znamená zdravý životný štýl, možnosť urobiť svoj život lepším a zmysluplnejším, pretože byť FIT je cesta, na ktorú Vám pomôže nastúpiť Neónka, a preto ju každému bez ohľadu na vek, váhu a pohlavie odporúčam. V Neónke nájdete tím užasných inštruktorov, ktorí Vám vždy s úsmevom na tvári poradia. :)

Janka

Neonka je najlepšie miesto na odreagovanie, zábavu, spaľovanie kalórii a samozrejme na vybitie energie. Super ho robia hlavne dievčence naše, ktoré dokážu urobiť mega náladku, vedia povzbudiť a hlavne motivovať, Neonka je jednoducho TOP! Zbožňujem ju:)

Barborka

Nechcelo sa mi samej chodiť do posilky, tak som vyskúšala skupinové cvičenie v Neónke. Začalo to jumpingom, potom sa mi zapáčil BODYPUMP a neskôr sa k tomu pridal GRIT a BODYCOMBAT. V Neónke nikdy nie si sám. Spoločne sa ťaháme dopredu a preto milujem cvičenie v Neónke.