SPEEDFITNESS®

1. Hodina zdarma

Registrácia

Maximálne efektívne cvičenie, ktoré šetrí kĺby. Špička vo svete fitness.

Rezervácie emailom na kosice@neonka.sk, na recepcii v OC CASSOVIA, alebo na t.č.: 0910795421


Čo je Speedfitness?


So Speedfitnessom šetríte čas – len 25 minút / 1 tréning

Oproti bežným fitness centrám je cvičenie s technológiou EMS omnoho efektívnejšie a to nie len na výsledky po cvičení, ale aj na čas. Zapojením všetkých svalov počas cvikov sa skracuje doba potrebná na 1 tréning.

... 25 minút zahrňuje:

 20 + 5 minútový speedfitness tréning pod vedením certifikovaného osobného trénera 

Pri speedfitness nie sú potrebné žiadne záťažové pomôcky ako napr. činky, záťaž Vám na sval vytvorí impulz. Pri našich tréningoch využívame iba stabilizačné pomôcky alebo pomôcky na aeróbne cvičenie.     

Ako začať?

Prístroj na cvičenie SPEEDFITNESS je navrhnutý tak, aby si každý klient podľa vlastného pocitu určoval záťaž, preto každý klient cvičí si sám určuje záťaž, preto je tento typ tréningu vhodný ako pre úplných začiatočníkov tak aj pre profi športovcov.

Pre koho je to vhodné?

SPEEDFITNESS tréning je vhodný pre mužov aj ženy, pre tých, ktorí nemajú čas tráviť dlhé hodiny v posilňovni no chcú vyzerať príťažlivo a cítiť sa skvele.

Tréningy v Neónke sú vytvárané tak, aby boli zábavné a hlavne efektívne.


Kombinovanie a odporúčaná frekvencia:

Odporúčame tréning SPEEDFITNESS trénovať aspoň 3x do týždňa. Je to osobný tréning pri ktorom sa v miestnosti nahádza len Váš osobný tréner! 

SPEEDFITNESS

Vaše úspechy

Ivanka

Konečne šport ktorý ma donútil k pravidelnému cvičeniu. Super kolektív, skvelá atmosféra. I love NEONKA - BODYPUMP

Dávid

Pekné, moderné prostredie na úrovni. Inštruktori sú profíci, všetci sú priateľskí, vidno že to čo robia ich baví a dávajú do toho maximum. Človek sa už pri prvom vstupe cíti ako doma, vo všetkom poradia, vysvetlia.

Mária

Neónku som objavila v čase, kedy som po dlhodobom cvičení v posilovniach hľadala novú výzvu, motiváciu, kam sa posunúť. Netušila som, aké obzory sa mi otvoria, keď som vkročila do Neónky . Ten pocit sa umocňuje z hodiny na hodinu vďaka neskutočnej atmosfére, ktorú vytvárajú inšpirujúci a vždy vysmiati inštruktori.

Nicoleta

Neonka je proste láska na celý život, na všetkých hodinách vládne priateľská a uvoľnená atmosféra. Aj keď nevládzeš,tak vládzeš, pretože inštruktor ti nedovolí vzdať sa. :) Odporúčam každému, kto to ešte nevyskúšal šup do Neonky!