BODYPUMP®

1. Hodina zdarma

Registrácia

Zábavné rysovanie tela, ľahké váhy, veľa opakovaní.  Štíhle telo na dosah!

Cvičíme na troch miestach v Košiciach - OC CASSOVIA, OC MERKÚR a OC TORYSA

Rezervácie OC CASSOVIA (Pri prachárni 4, Košice)

Rezervácie OC MERKÚR (B. Nemcovej 28, Košice)

Rezervácie OC TORYSA/Furča (Jaltská 2, Košice)

ČO JE BODYPUMP®?

BODYPUMP® je jednoduché cvičenie s činkou, ktoré prináša rýchle výsledky. Každým tréningom budete mať možnosť vidieť (a to nielen v zrkadle) ako je vaše telo silnejšie a pevnejšie.  Nízke váhy a kopec opakovaní budú spaľovať všetky prebytočné kalórie a preto vaše telo ostane štíhle bez zbytočne veľkých objemov. Vyskúšajte túto zábavnú formu chudnutia a spevňovania postavy, ktorú milujú milióny ľudí po celom svete. Cvičíme v skupine a v skupine nikdy niesi sám. Hudba, ktorá nás sprevádza celý život, bude vaše telo sprevádzať k vytúženým výsledkom. Pevný zadok, alebo pekný biceps a kocky na bruchu sa nerodia len pri strojoch. Ale aj cvičením v skupine za doprovodu hudby a uleteného inštruktora :D

Príďte sa z nami zabaviť a schudnúť už dnes!

AKO ZAČAŤ S BODYPUMP?

  • začať môžete v každom veku, nezáleží na pohlaví ani na skúsenostiach s fitkom
  • začnite s ľahkými váhami, alebo len s činkou, bez záťaže

VÝSLEDKY S BODYPUMP:

  • veľmi rýchlo tvaruje a spevňuje telo
  •  zlepšuje silu kostí
  •  pomáha pri prevencii kardiovaskulárnych chorôb

KOMBINOVANIE A ODPORÚČANÁ FREKVENCIA:

Precvičuje celé telo a je vhodné ho kombinovať s kardio cvičením ako JUMPING. S ohľadom na výsledky odporúčame prísť si zacvičiť minimálne 2x týždenne.


Pozrite si náš CENNÍK a trénujte BODYPUMP už od 3,29€/tréningodporúčame si naštudovať aj naše PRAVIDLÁ.


ZAUJÍMAVOSTI z nášho BLOGu:

História BODYPUMP Les Mills

BODYPUMP - REP EFFECT - prečo bodypump prináša výsledky

Ako sa tvoria choreografie na BODYPUMP

Vaše úspechy

Janka

Neonka je miesto, kde prídem na iné myšlienky. Mám rada skupinové cvičenia, pretože sa tam navzájom povzbudzujeme a v skupine to ide omnoho ľahšie. Vždy sa teším na hodiny, ktoré si môžem vybrať podľa chuti. Ja to tu proste milujem. NEONKA je súčasť môjho života.

Andrej

Ohromila ma tá neskutočne pozitívna energia a sila ktorá z týchto cvičení vyžaruje. Hodiny Gritu dokážu človeka najviac otestovať, kam až je schopný zájsť. Bolo to fantastické poznanie samého seba. Vrelo odporúčam každému ;)

Alana

NEONKU som si zamilovala od prvej návštevy. Na rozdiel od mojich predchádzajúcich pokusov schudnúť, sa mi konečne darí a motivuje ma to ďalej. Nie je to o trápení sa a hľadaní výhovoriek, ale o radosti ráno vstať a utekať na ranné hodiny, ktoré mi dodajú energiu do celého dňa. Ďakujem

Janka

Neonka je najlepšie miesto na odreagovanie, zábavu, spaľovanie kalórii a samozrejme na vybitie energie. Super ho robia hlavne dievčence naše, ktoré dokážu urobiť mega náladku, vedia povzbudiť a hlavne motivovať, Neonka je jednoducho TOP! Zbožňujem ju:)